Kelmės r. Pakražančio gimnazija

Naujienos > 2014-2015 m. m.

2014-2015 m. m.

Rugsėjo 1- osios šventė (2014-09-01)

Šiemet nuaidėjęs rugsėjo 1 - osios skambutis vėl sukvietė mokinius bei mokytojus į klases. Pirmą kartą jis nuskambėjo dešimčiai pirmokų, nekantriai laukusių pirmosios pamokos ir susitikimo su pirmąja mokytoja.

Šventė prasidėjo šv.Mišiomis parapijos bažnyčioje. Po mišių mokiniai, mokytojai, tėveliai ir svečiai rinkosi mokyklos kiemelyje, kur mokyklos direktorė N. Čepauskienė visus pasveikino su Naujųjų mokslo metų pradžia, linkėdama visiems darbingų, kūrybingų, ramių mokslo metų.Sveikinimo žodį taip pat tarė parapijos klebonas S. Sausdravas, mokyklos prezidentas Ž. Žalandauskas bei Pakaražančio seniūnas A. Sakalauskas, kuris mūsų mažiesiems įteikė pirmoko pasus.

Po šventės visi išskubėjo į klases susitikti su savo auklėtojais ir klasių draugais.