Sakoma, kad geras žmogus yra ne tas, kuris nedaro bloga, o tas, kuris daro gerus darbus. Tad visuomenėje vis daugėja iniciatyvų, skatinančių žmones neslėpti gerumo, dalintis juo.

Mūsų gimnazija jau ketvirtus metus dalyvauja socialinėje iniciatyvoje ,,Pyragų diena‘‘. Mokiniai, jų tėveliai, kiti mokyklos ir kaimo bendruomenės nariai kepa pyragus, įvairiausius gardėsius, vieni kitus kviečia juos skanauti. Gardumynai tampa dar skanesni žinant, kad už juos surinktos lėšos bus paaukotos ,,Mamų unijai’’. Tokiu būdu mūsų mokyklos bendruomenė prisideda prie mažųjų onkologinių ligoniukų gyvenimo kokybės pagerinimo.
     Tradiciniu gimnazijoje tampantis renginys ne tik suburia, vienija bendruomenę, bet ir suteikia galimybę patirti dalijimosi džiaugsmą, atskleisti savo gerumą, jautrumą.
     Nuoširdžiai dėkojame šios kilnios akcijos iniciatoriams, organizatoriams ir dalyviams!