Gegužės 23- iąją penkiolikai gimnazijos dvyliktokų nuaidėjo paskutinis skambutis, toks savas, tiek metų kvietęs į pamokas, minučių tikslumu reguliavęs gyvenimo ritmą. Šį pavasarį į savarankišką gyvenimą išlydėta jau 64- oji mūsų mokyklos abiturientų laida.

Paskutinis skambutis - viena gražiausių, jausmingiausių švenčių mokykloje. Visai gimnazijos bendruomenei džiugu, jog baigėsi vienas svarbus jaunuolių gyvenimo etapas, kita vertus, šiek tiek neramu, nes jų laukia svarbūs pasirinkimai, atsakomybės ir brandumo pareikalausiantys sprendimai. Abiturientus sveikino, paskutinius patarimus jiems dalino, drąsiai pasitikti laukiančius iššūkius linkėjo  gimnazijos administracija, pirmoji mokytoja, auklėtojos, dvyliktokų tėveliai, pirmokai, vienuoliktokai...
    Sakoma, kad viskas turi pradžią ir pabaigą. Kita vertus,  pabaiga iš tikro visai nėra pabaiga, o tik nauja pradžia. Džiugu, kad mūsų gyvenime daugybė pradžių ir pabaigų. Tikimės, kad ši abiturientų laida gimnazijoje spėjo užsiauginti ir sutvirtinti sparnus, reikalingus drąsiam, veržliam, sėkmingam skrydžiui į dar vieną pradžią- savarankiško gyvenimo platumas ir tolumas.