Balandžio 11 d. Pakražančio gimnazijos mokinių tėvai dalyvavo įvairiose atvirų durų dienos veiklose.
      Tėveliai buvo pakviesti į atviras bei integruotas įvairių dalykų pamokas tiek pradinėse, tiek 5-8, tiek 1-4G klasėse. Buvo puiki proga pamatyti, kaip ir ko mokosi, kaip elgiasi pamokose, kaip bendrauja jų vaikai.
      Aktų salėje mokiniai, jų tėveliai, mokytojai dalyvavo Kelmės krašto muziejaus etnologės Linos Užomeckienės edukacinėje programoje ,,Šventų Velykų tradicijos Žemaitijoje‘‘. Ne tik išklausyta paskaita, bet dalyvauta ir praktinėje veikloje- marginti margučiai.
      Renginys tęsėsi varžybomis sporto salėje. Ištvermę, greitą reakciją, vikrumą teko pademonstruoti estafetėse. Pasportavus energijos suteikė sočios košės dubenėliai.
      Visiems buvo malonu pabendrauti, aptarti rūpimus klausimus, patirti bendrystės jausmą. Dėkojame buvusiems kartu ir tikimės, kad tokiose veiklose ateinančiais mokslo metais dalyvaus dar daugiau mokinių tėvelių.