Vasario 15 d. mūsų gimnazijoje vyko ilgai lauktas renginys – 64 laidos abiturientų Šimtadienis.

Šių metų „Disco“ tema maloniai nustebino tiek dvyliktokus, tiek visus vakaro svečius. Šventėje netrūko dekoracijų spindesio, geros muzikos ir juoko. Vienuoliktokai paruošė linksmas užduotis, kurias atlikdami abiturientai šoko, žaidė šaradas, piešė... Šventinio renginio organizatoriai taip pat džiugino smagia atidarymo daina ir nuotaikingu šokiu. Dvyliktokai, be abejo, nuo jų neatsiliko – dainavo apie savo gyvenimą mokykloje bei repavo apie gimnazijos mokytojus ir pamokas. Juoko dozę visiems užtikrino filmukas-testamentas ir neįtikėtinai linksmas parodijų video apie abiturientus. Visgi Šimtadienio kulminacija tapo tėvelių pasirodymas: jie trumpam virto zuikiais ir grįžo į mokyklinius metus. Šventės baigėsi dovanomis abiturientams: nominacijų skelbimu, pusatestačių ir įspūdingo šventinio torto įteikimu.
    Abiturientai dar kartą visiems dėkoja už spalvingą šventę. Liko tik 100 dienų...