Rudeniškais motyvais jaukiai papuoštoje aktų salėje, kuri tądien virto dar viena klase, mokytojus sveikino gimnazijos direktorė R. Blužienė, klebonas S.Sausdravas, verslininkas I. Petkevičius, seniūnas A. Sakalauskas ir, žinoma, mokiniai. Mokytojus džiugino ir nuoširdūs sveikinimų žodžiai, ir gėlių žiedai, ir muzikos akordai...

3G klasės gimnazistų pakviesti mokytojai išbandė savo galimybes mokinio suole. Teko paplušėti atliekant ir rimtas, sudėtingas, ir žaismingas, nuotaikingas užduotis. Mokytojų pastangos ir pasiekimai  buvo įvertinti- įveikusiems skirtus išbandymus jiems įteikti geriausių, šauniausių mokytojų atestatai. Džiugu, jog šią šventinę dieną šauniausiais tituluoti visi!

Kol vyko renginys, gimnazijos mokinių laukė maloni staigmena – į klases skubėjo naujieji mokytojai- abiturientai. Tad ši diena buvo tikra šventė ne tik mokytojams, bet ir mokiniams!

Už gražias akimirkas mokytojai dėkoja šventę surengusiems 3G klasės mokiniams, abiturientams, svečiams ir visai mokyklos bendruomenei!